Anasayfa Kurumsal Projelerimiz Galeri İletişim
Anasayfa Hakkımızda

İnşaat yüksek mühendisi Cihan ALAY tarafından 1998' de Cihan İnşaat Tic. LTD. ŞTİ adıyla kurulan şirketimiz ilk inşaatını Isparta'da cumhuriyet caddesinde yapmıştır. Cihan İnşaat Tic. LTD. ŞTİ adı altında Isparta'nın merkezi yerlerinde (Hızırbey mah.,istiklal mah.,., çay boyu vb.) yerlerinde birçok konutlar ve dükkanlar inşa etmiştir. Değişen ve gelişen ülkemizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur."Müşteri memnuniyeti, güven, kalite, sürat" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.


Misyonumuz

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre sloganlarıyla (hedefleriyle) hareket firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.


Vizyonumuz

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli konforlu mekanlar üretmektir.

CIHAN INSAAT

Copyright © 2019 All rights reserved CİHAN İNŞAAT.